Diskusná téma: Sťažnosti a pripomienky občanov

Dátum: 13.08.2012

Vložil: Boris Fugger

Titulok: Re:Re:Re:Re:Udrzba Mlynskej ulice za otockou

Vazeny pan Smädo,

Dna 11.09.2012 bude zasadat OR Podlavice. Tam by podla vsetkeho mal prist zastupca mesta. Tam sa mozete nahlasit ako hostia alebo Vy ako poslanec. Bol by som ale rad na kazdy pad, ze by ste sa najprv isiel pozriet na nasu cast ulice osobne a urobli si obraz. Mam dojem ze tuto diskusiu vediete o veci ktoru ste nevidel. Stale myslim, ze sme sa vzajomne nepochopili. Vy dostavate pokyny na pracu od MSU a nie odo mna. Ja ako obcan vykonane prace mozem hodnotit ale nie Vam prikazovat co mate robit. Ak sa nam prace zdaju odflaknute alebo nedborne vykonane nasim partnerom su poslanci a mestsky urad. Takze stretnut sa mozeme : ja stazovatel, uradnik MÚ zodpovedny za udrzbu a vy MIS ako dodavatel prac a sluzieb. Na to je idealna prilezitost na OR podlavice. Ako vyssie pisem mozeme sa stretnut na nejaku sukromnu temu urcite .Moje cislo je 0910 138086 mail: fugger.sk@gmail.com . Len v teme udrzba je mojim partnerom MSU. Teda termin si dohodnite s nimi a ja tam rad pridem. Teraz je to uz dufam jasne. Pre Vase pripadne otazky stojim k dispozicii.

Vyhľadávanie

Kontakt

Občianska rada Podlavice Skubín Miesto stretnutí a zasadnutí OR
Základná škola JGT Banská Bystrica - Podlavice
Gaštanová 12