Diskusná téma: Sťažnosti a pripomienky občanov

Dátum: 11.08.2012

Vložil: Boris Fugger

Titulok: Re:Re:Ekologicka havaria na otocke Mlynskej

Vazeny pan Smädo. Takato havaria sa moze stat kazdemu. Len je otazka kto sa k nej ako postavi. Mestska policia ktora prisla okamzite a jednala vysoko profesionalne po zhodnoteni okolnosti zavolala hasicov. Hasici prisli do 20 minut a hodnotili to ako havariu. Na svahu u nas bola mlaka, ktora stekala dole k potoku a tak isto na otocke hrozilo, ze v pripade dazda ku ktoremu sa schylovalo stecie pas oleja do Tajovky. Policajti voli hned aj Vas, takze je tu rozpor. Ja a ostatni som tam bol. Ked tvrdite, ze bolo posypane tak ja hovorim , ze bolo posypane Vapexom to co bolo akutne. Teda nasa cast za otockou kde praskla hadica a na otocke. Ostatne podlavice cakaju na riesenie. Fotografie Vam mozem poslat. Bol som pri komunikacii Policajtov s ostatnymi zlozkami cez radio. Viem teda priblizne kto zo zucastenych stran ako reagoval na situaciu. Zaroven ale obcania s ktoymi som o tom hovoril a ja velmi ocenujeme, ze reagujete na vzniknutu situaciu. Je to prvy krok k tomu aby sme v spolupraci z MÚ, OR a poslancami nasli realne riesenia pre Podlavice a Skubin.

Vyhľadávanie

Kontakt

Občianska rada Podlavice Skubín Miesto stretnutí a zasadnutí OR
Základná škola JGT Banská Bystrica - Podlavice
Gaštanová 12