Diskusná téma: Sťažnosti a pripomienky občanov

Dátum: 03.08.2012

Vložil: Boris Fugger

Titulok: Ekologicka havaria na otocke Mlynskej

Dobry den,

dnes bola cistena mlynska ulica, asi na nas podnet a na zaklade pomoci OR Podlavice-Skubin a podpory poslancov za nas obvod bola cistena aj nasa cast za otockou. Auto malo cistit, ale miesto toho zanechavalo 40cm olejovu skvrnu, na nasej casti ulice za otockou bolo oleja najviac. Volal som mestsku policiu a oni na zaklade posudenia volali hasicov, ktori situaciu vyhodnotili ako kriticku a ohrozujucu potok Tajovku. Vapexom neutralizovali zasiahnute miesta. Pan Smado bol informovany. ani sa neprisiel pozriet. Dufam, ze firma MIS neposle fakturu za "cistenie" ale napise omluvu obcanom.. Neskor som zistil smutnu vec a bodaj by som sa mylil, ze som bol jediny co volal mestsku policiu. Pre mna to znamena len jedno, ludia su tak znechuteny, ze uz na nic neupozornuju, lebo aj tak je vzdy vsetko po starom a kvalita vztahu mesto-obcan sa nezlepsuje. Pan Smado by asi pred svojim domom nenechal vytekat olej z hydrauliky len tak na ulicu. Bolo by dobre, keby na OR 11.09.2012 prisiel niekto z kompetentnych uradnikov mesta aby sme mohli hovorit a kvalite verejnych prac v nasej mestskej casti a postoju mesta k verejnemu priestoru. Pre dalsie otazky stojim k dispozicii. Foto dodam na vyziadanie.

s uctou

Vyhľadávanie

Kontakt

Občianska rada Podlavice Skubín Miesto stretnutí a zasadnutí OR
Základná škola JGT Banská Bystrica - Podlavice
Gaštanová 12