Diskusná téma: Sťažnosti a pripomienky občanov

Dátum: 07.02.2012

Vložil: Ľubica Laššáková

Titulok: Re:Požiadavka spoja MHD 102.

Elenka, Tebe, aj všetkým tým, ktorých trápi likvidácia spoja č. 101 a 102, želám príjemný podvečer. Nedá mi nepovedať, že si veľmi dobre pamätám , ako som pred dvoma rokmi písala oficiálne listy, aj osobne komunikovala s pracovníkmi MÚ práve ohľadom zavedenia autobusov, ktoré by spojili odľahlejšie časti mesta so strategickými bodmi, akým je napríklad Roosweltova nemocnica, Uhlisko, a podobne. Aj keď sa minibusy podarilo vybaviť, zdá sa, že tento boj bol márny. Aj preto poslanci za stranu Smer-SD v rámci celého mesta vyzvali primátora, aby dal pokyn tieto dva minibusy obnoviť. O ich zvovuzavedení budeme hovoriť aj na najbližšom zasadnutí Mestského zastupiteľstva v polovici februára 2012. Verím, že naša iniciatíva nevyjde nazmar tak, ako sa bohužiaľ stalo so zavedením "ranného " spoja z Podlavíc, ktorý som síce iniciovala, ale po niekoľkých týždňoch ho Mesto zrušilo pre nerentabilitu. Je mi to ľúto, ale uvedomujem si, že moja ľútosť Vám, milí Podlavičania a Skubínčania nepomôže, takže bojujeme ďalej.

Vyhľadávanie

Kontakt

Občianska rada Podlavice Skubín Miesto stretnutí a zasadnutí OR
Základná škola JGT Banská Bystrica - Podlavice
Gaštanová 12